مبلمان اداری

انواع صندلی های اداری – ویژگی های صندلی اداری استاندار

صندلی های اداری

افراد برای شروع کار و تاسیس شرکت و یک دفتر نیازمند وسایل و تجهیزات می باشند. این وسایل و تجهیزات شامل میزهای اداری، صندلی های اداری، کمد ها و وسایل دیگر می باشند. افراد با  تهیه این وسایل می توانند محیط کار خود را رسمی کرده و آنجا را بسیار کاربردی تر نمایند. در این قسمت قصد داریم تا در رابطه با انواع صندلی های اداری اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم. اگر قصد خرید این محصول را دارید تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

انواع صندلی اداری

۱- صندلی مدیریت: یکی از انواع صندلی های اداری صندلی مدیریتی می باشد که در اتاق مدیریت و پشت میز آن قرار می گیرد. این صندلی بر اساس استاندارد ها ساخته شده است و کاربرد ها و مزیت های بسیار زیادی دارد. همچنین بسیار ساده و راحت می باشد. یکی از مزیت‌ های بسیار مهم این صندلی ارگونومی بودن آن است. ارگونومی یعنی اینکه در ساخت  صندلی از یک اصولی مشخص پیروی شده است. این اصول سبب راحتی بسیار زیاد فردی می باشد که بر روی آن نشسته است‌.

ویژگی های صندلی مدیریتی داشتن جک تنظیم ارتفاع و زاویه می باشد. افراد به واسطه این جک ها می توانند ارتفاع و زاویه صندلی خود را تنظیم کرده و به راحتی بر روی این صندلی ها بنشیند. در صندلی مدیریت پشت سری نیز قرار دارد. افراد می‌ توانند در هنگام استراحت سر خود را به این پشت سری تکیه داده و استراحت کنند.

۲- صندلی کارشناسی: صندلی کارشناسی یکی دیگر از انواع صندلی های اداری می باشد که نسبت به صندلی مدیریتی دارای ویژگی ها و آپشن های کمتری است. اما از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار می باشد. افراد برای کارشناسان دفتر و یا شرکت خود از این صندلی بسیار مقرون به صرفه استفاده می‌ کنند.

۳- یکی دیگر از انواع صندلی های اداری، صندلی کارمندی می باشد. این صندلی نیز از اصول و قواعد خاصی ساخته شده است و راحتی و آرامش را برای افراد به ارمغان می آورد. همانطور که از نام این صندلی پیدا است برای کارمندان یک مجموعه طراحی شده است. کارمندان در زمان های طولانی می توانند بر روی این صندلی نشسته و احساس خستگی و ناراحتی نکنند. 

قطعات صندلی اداری

انواع دیگر صندلی اداری

۴- صندلی کنفرانس: این صندلی برای اتاق کنفرانس و اتاق جلسات طراحی شده است و وجود آن برای هر شرکت معتبر الزامی می باشد. در طراحی این صندلی ها سادگی مد نظر طراحان بوده است. این صندلی ها دارای جک نمی باشند و افراد نمی توانند ارتفاع زاویه آن ها را تنظیم کنند.

۵- صندلی انتظار: این صندلی ها نیز جزو صندلی های بسیار ساده می باشند که افراد از آن برای پذیرایی از مراجعین استفاده می کنند. شما در هنگام مراجعه به یک شرکت می توانید بر روی این صندلی ها نشسته و زمان انتظار خود را بدون مشکل سپری نمایید.

بررسی مکانیزم صندلی اداری

در مطالب بالا در رابطه با انواع صندلی های اداری اطلاعاتی را به شما ارائه کردیم‌ حال می‌ خواهیم در رابطه با مکانیزم صندلی اداری صحبت کنیم. همانطور که می‌ دانید صندلی ها از اجزا و قسمت‌ های مختلفی تشکیل شده اند. قطعات صندلی اداری شامل پایه صندلی چرخ دار، پشتی، کفی، اهرم و جک و … می باشند. مکانیزم L، تیلت یا سنکرون جزو انواع مکانیزم صندلی های اداری می باشند. شما در هنگام خرید باید به انواع مکانیسم دقت کنید‌ به این صورت می توانید صندلی مطابق با خواست و نیاز خود را خریداری نمایید. هر کدام از این مکانیسم‌ ها دارای ویژگی‌ ها و آپشن هایی می باشند که شما می توانید در هنگام خرید این ویژگی‌ ها را بررسی کرده و در صورت تمایل مکانیزم مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در نظر داشته باشید در خرید صندلی اداری کیفیت حرف اول را می‌ زند. زیرا شما می‌ خواهید از این صندلی ها مدت زمان طولانی استفاده کنید و اگر از محصول بی کیفیتی استفاده نمایید ممکن است بعد از مدت زمان کوتاهی صندلی شما با مشکل روبرو شده و ناچار مجبور به تعویض آن باشید. پس انتخاب صندلی مناسب و ساخته شده مطابق با استاندارد ها یک الزام می باشد.

تولیدی صندلی اداری

جمع بندی در رابطه با انواع صندلی های اداری

افراد می‌ توانند یکی از انواع صندلی های اداری را خریداری کنند. این صندلی ها رکن اصلی هر شرکت و دفتری می باشند. می‌ توان گفت بدون وجود صندلی و یا میز شرکت حالت رسمی ندارد. پس برای آنکه به شرکت و دفتر خود حالت رسمی ببخشید از تجهیزاتی مانند میز و صندلی اداری استفاده نمایید. در این قسمت می خواهیم یکی از تولیدی صندلی اداری را به شما معرفی کنیم. تولیدی وینهل تولید کننده انواع مکانیزم و صندلی های اداری می باشد. این تولیدی با سابقه بسیار درخشانی که در تولید انواع تجهیزات اداری دارد توانسته است نیاز همه افراد را برطرف کند. شما با خرید از این تولیدی می توانید یک محصول بسیار با کیفیت و پرکاربرد را خریداری کرده و در مدت زمان طولانی از آن استفاده کنید.

 بدون آنکه مشکلی برای محصول و کالای مورد نظر شما پیش بیاید. وینهل یک تولیدی خوشنام و با سابقه در زمینه تولید قطعات صندلی اداری می باشد. شما  با انتخاب محصول مورد نظر خود از این مجموعه می توانید یک خرید مقرون به صرفه و بسیار عالی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.